Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Зняття з реєстрації трудових договорів

11.11.2021

Дергачівська района філія ХОЦЗ нагадує процедуру зняття з реєстрації трудових договорів

Трудові договори, укладені фізичною особою – підприємцем з найманим працівником, що зареєстровані до 1 січня 2015 року, знімаються з реєстрації у порядку, визначеному наказом Мінпраці України «Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою» від 08.06.2001 № 260 (далі — Порядок № 260). Тобто під час звільнення працівника, як і раніше, потрібно звертатися до служби зайнятості для зняття договору з реєстрації.

Починаючи з 1 січня 2015 року, служба зайнятості не здійснює реєстрацію трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами. Тому у разі звільнення працівників, оформлених на роботу після 01.01.2015 р., підприємці до служби зайнятості не звертаються й оформлюють таке звільнення наказом або розпорядженням.

Для зручності роботодавців та найманих працівників зняти зареєстровані до 01.01.2015 р. трудові договори можна в будь-якому центрі зайнятості, але обов’язково мають бути присутні обидві сторони договору.

Виникли питання - звертайтесь до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел. (05763) 2-00-31.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше