Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Якщо ви плануєте працювати за кордоном

28.08.2021

Якщо ви плануєте працювати за кордоном:

  1. Пам’ятайте, робота як на території України, так і поза її межами повинна бути легальною. В іншому випадку – це порушення закону.
  2. Дізнайтесь про права та обов’язки працівників в країні, в якій ви плануєте працювати, перед підписанням будь-яких договорів.
  3. Майте необхідні документи для працевлаштування за кордоном: робоча віза (окрім Польщі), дозвіл на роботу, договір з працедавцем, діючий закордонний паспорт (мінімум 3 місяці по поверненню додому).

Трудова діяльність по туристичній візі незаконна.

Змінити тип візи за межами країни походження неможливо.

Оформлюйте робочу візу особисто, звернувшись до консульського відділу, надавши всі документи та пройшовши співбесіду (за необхідності). Якщо вирішуєте зробити це через посередника, уточніть у відповідному посольстві, чи це справді можливо.

Обов’язкова плата – це консульський збір, не платіть за «гарантовану візу» посередникам.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше