Повернутися до списку

Які документи необхідно надати для реєстраціїї в державній службі зайнятості?

14.01.2022

Відповідно до законодавства реєстрація безробітних проводиться за умови пред’явлення:

• паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України,
  • облікової картки платника податків,
  • трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості),
  • військового квитка(у разі потреби),
  • диплома або іншого документа про освіту.

Громадянин, який втратив паспорт, пред’являє тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.

Особа, яка не досягла 16-річного віку, - свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування, видану територіальним органом або підрозділом ДМС.

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, визнані в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, яким надано в Україні притулок чи тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію, пред’являють посвідку на постійне проживання або посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.