Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як пришвидшити пошук роботи

14.02.2022

Під рукою має бути актуальне резюме, написане так добре, як тільки можливо. Відео-інструкція зі створення резюме на освітньому порталі державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua

Переглядайте job-сайти щодня (!) та надсилайте резюме. Зробіть це ранковим обрядом, наприклад, за чашкою кави.

Налаштуйте розсилку вакансій з job-сайтів та не забувайте читати ці листи та вчасно на цікаві вакансії надсилати резюме.

Складіть список компаній, що вас цікавлять, і підпишіться на них у соцмережах.

Регулярно відвідуйте розділ вакансій на офіційних сайтах компаній, якІ зацікавили. Часто там з'являються ті вакансії, яких більше немає ніде.

Почистіть свої профайли у соцмережах. Так, деякі роботодавці їх дивляться та роблять висновки. Сховайте від них все, що може бути використане проти вас.

Якщо ситуація дозволяє, напишіть у соцмережах, що шукаєте роботу. Пишіть так, щоб друзі могли зробити репост і було відразу зрозуміло людині, яка вас знає лише з цієї публікації.

Упорядкуйте свій LinkedIn профіль, якщо ним користуєтеся. А якщо ні, то подумайте про те, щоб завести його там.

Не забудьте про ректутингові агенції, у них у роботі теж можуть бути хороші вакансії, які не варто упускати.

Підготуйтеся до інтерв'ю. Вам можуть зателефонувати будь-якої миті. Подумайте, що можуть запитати і що ви можете відповісти.

Пам'ятайте, у пошуку роботи потрібна системність! Це потрібно робити щодня!

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше