Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Ваучер на навчання

20.12.2021

Навчатися ніколи не пізно

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання.

Ваучер на навчання - це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією.

Так, Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить навчання за ваучером за такими професіями: кухар, токар, слюсар-ремонтник, швачка, кравець, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій, оператор верстатів з програмним керуванням, фрезерувальник, плодоовочівник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, верстатник широкого профілю.

Навчання може здійснюватися за дуальною та дистанційною формою.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше