Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Роботодавцю – компенсація, безробітному – робоче місце!

25.11.2021

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Саме тому актуальним напрямком в роботі центру зайнятості з роботодавцями району є компенсація витрат роботодавця у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.  

Право на компенсацію єдиного соціального внеску має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці або роботодавець, який є суб'єктом малого підприємництва та працевлаштовує на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. 

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (05763) 2-00-31

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше