Повернутися до списку

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна

04.07.2024

Дергачівською міською військовою адміністрацією створена і працює комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та з обстеження об’єктів на території Дергачівської міської територіальної громади Харківського району Харківської області, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації (далі – Комісія) у складі:

представники від уповноваженого органу

26. ФІСУН В’ячеслав
27. ШКЛЯР Микола

Місцезнаходження комісії: м. Дергачі, пл. Перемоги, 5, каб. 17

Порядок роботи: щоденно (крім суботи та неділі) з 08.00 год. до 17.00 год., перерва з 12.00 год. до 13.00 год.

Станом на 04.07.2024 р. – 2447 заяв: проведено 92 засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та з обстеження об’єктів на території Дергачівської міської територіальної громади Харківського району Харківської області, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації прийнято рішень – 3131 із них – 2020 схвалено на надання компенсації, 196 – відмовлено, 544 – призупинено, 358 – поновлено. Надано компенсацію за 1978 заявами на суму 255 960 381,00 грн.

Відомості про надання/відмову у наданні компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та з обстеження об’єктів на території Дергачівської міської територіальної громади Харківського району Харківської області, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації відповідно до рішень Комісії від 28 червня 2024 року у додатку у форматі PDF:

Файли

СПИСОК заяв на 28.06.2024.pdf