Повернутися до списку

Дергачівська центральна лікарня

20.05.2021

Ми з задоволенням ознайомимо Вас з можливістю надання медичних послуг в Комунальному закладі охорони здоров’я «Дергачівська центральна районна лікарня», яка на сьогодні являє багатофункціональну структуру системи охорони здоров’я з сучасними медичними технологіями.

До Ваших послуг консультації та лікування у фахівців поліклінічного відділення за 27 спеціальностями. В поліклініці діють спеціалізовані кабінети: терапевтичний, акушерсько-гінекологічний, онкологічний, хірургічний, ортопедо – травматологічний, отоларингологічний, офтальмологічний, кардіологічний, дерматологічний, неврологічний, стоматологічне відділення, а також допоміжно-діагностичні: відділення рентгенологічної діагностики, функціональної діагностики, ультразвукової діагностики, клініко-діагностична і біохімічна лабораторії.

З 2015 року при поліклініці функціонує кабінет замісної терапії для лікування наркозалежних хворих.

В стаціонарних відділеннях надається допомога хворим на 185 ліжках та 75 ліжках денного стаціонару. Для хворих з тяжкою патологією функціонує відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

Для діагностики серцево-судинної патології закуплено апарат «Валента».

Для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту впроваджено сучасний метод обстеження фіброгастродуоденоскопію, широко використовується ендоскопічний метод обстеження.

В хірургічному та гінекологічному відділеннях постійно проводяться малоінвазивні оперативні втручання з застосуванням лапароскопічно стійки. Лапароскопічно виконується до 100 % планових холецистектомій, 85 % ургентних, 60 % апендектомій, 80 % операцій позаматкової вагітності і безпліддя.

Пологово-гінекологічне відділення забезпечено універсальним апаратом штучної вентиляції легенів для дорослих і новонароджених.

Кабінет нейрофункціональної діагностики доукомплектовано апаратом добового мониторування артеріального тиску, серцевої діяльності, мобільним комп’ютерним ультразвуковим енцефалографом.

Комунальний заклад охорони здоров’я РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня» тісно співпрацює з лікувальними закладами третинного рівня м. Харкова та з лікувальним закладом ЦПМСД.

Укомплектованість лікарями до 98 % (область – 85,6 %), укомплектованість посад молодших медичних спеціалістів становить 99 % (по області – 95,2 %). ЦРЛ залишається провідним базовим закладом по підготовці молодих спеціалістів, лікарів – інтернів і співпрацює з Харківською медичною академією післядипломної освіти з питань підвищення кваліфікації лікарів на виїзних циклах.

Проблемні питання закладу спрямовані на покращення профілактики туберкульозу, онкологічних захворювань, ВІЛ/СНІДу, наркоманії та підвищення санітарно-освітньої культури серед населення.

Щомісяця районні фахівці надають свої статті в районну газету «Вісті Дергачівщини», з якими ми будемо знайомити Вас, шановні дергачівці, на нашому сайті - https://derg.crl.net.ua/