Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Індивідуальне професійне навчання

29.10.2021

Все більшої актуальності набуває професійне навчання безробітних безпосередньо на виробництві, де можна пройти підготовку, перепідготовку за новою професією та підвищити кваліфікацію. Підготовка кадрів на підприємстві спрямована на підвищення якості професійного складу робітників.

Професійне навчання на підприємствах надає можливість підготувати професійні кадри з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця:

  • навчання, в тому числі стажування, здійснюється за індивідуальними навчальними планами та програмами з урахуванням специфіки виробництва;
  • виробниче навчання і практика організовуються з урахуванням особливостей виробництва;
  • залучення наставників, досвідчених висококваліфікованих працівників, забезпечує ефективність навчання;
  • стажування на конкретному робочому місці надає можливість претендентам на вакансію набути й удосконалити знання, практичні уміння та навички.

За період професійного навчання на підприємстві претенденти на вакансії зможуть адаптуватися до трудового колективу та набути необхідних навичок для професійного виконання завдань та функцій.

Оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Дергачі, вул. 1 Травня, буд.8-а, тел. 3-10-61

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше