Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Фінансова підтримка безробітних при створенні робочих місць

03.06.2021

Одним із дієвих інструментів стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних на нові робочі місця є компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Роботодавцям, які створюють нові робочі місця, Державна служба зайнятості пропонує фінансову підтримку.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення» право на компенсацію мають роботодавці, які працевлаштовують на нові робочі місця строком не менше, ніж на два роки тих безробітних, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню:

– один з батьків або особа, яка їх замінює, та має на утриманні дитину (дітей) віком до     шести років;
– молодь, яка вперше приймається на роботу;
– особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років;
– учасники бойових дій та інші категорії.

Також згідно ст. 27 ЗУ «Про зайнятість населення» право на компенсацію мають роботодавці, які відносяться до суб’єктів малого підприємництва та працевлаштовують безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше, ніж на два роки (Постанова Кабінету Міністрів України від 15.04. 2013 р. № 347).

Компенсація виплачується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття щомісячно протягом одного року з дня працевлаштування безробітної особи за умови відсутності у роботодавця заборгованості зі сплати єдиного внеску та страхових внесків на державне пенсійне страхування, а також за умови, що роботодавець не визнаний банкрутом або стосовно нього не порушено справу про банкрутство.

Для отримання компенсації єдиного внеску на створення нових робочих місць необхідно надати інформацію про попит на робочу силу  (вакансії) ф. № 3-ПН, здійснити підбір особи, яку направить служба зайнятості, і подати заяву та довідку встановленої форми для відшкодування єдиного внеску.    

Більш детальні консультації можна отримати у Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості (к.№ 6), телефон для довідок (05763) 2-00-31.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше