Повернутися до списку

Електронні сервіси служби зайнятості – швидко, зручно, безпечно!

27.09.2021

У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Ви можете скористатися такими сервісами державної служби зайнятості:

- онлайн пошук роботи (вакансії);

- електронний кабінет шукача роботи;

- електронний кабінет роботодавця;

- електронна черга;

- онлайн резюме;

- онлайн тестування щодо вибору професії.

Всі перелічені сервіси можна знайти за посиланням

Державна служба зайнятості завжди готова допомогти вам!

Завітайте до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8 А.