Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Дуальна форма навчання безробітних - забезпечення роботодавців якісними кадрами

22.06.2021

Роботодавець шукає працівника, а кваліфікація претендентів на роботу не відповідає вимогам? Рішення є: державна служба зайнятості пропонує професійне навчання на замовлення роботодавців.

Однією із форм навчання, яка дає можливість ефективно поєднати теорію з практикою, а також врахувати всі побажання від майбутнього роботодавця, є дуальна освіта.

Дуальна форма здобуття професійної освіти – це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в навчальному закладі з педагогом, а практичне навчання проходить на виробництві. Такий підхід суттєво відрізняється від «практичних відпрацювань», оскільки в його основі не тільки закріплення теорії на практиці, а саме навчання в умовах виробництва.

Переваги у такому навчанні є як для безробітного, так і для роботодавця. Безробітний гарантовано отримає роботу, адаптується до трудового колективу та зрозуміє специфіку роботи. Роботодавець отримає працівника, який буде навчений відповідно до вимог конкретного робочого місця.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8А (2й поверх).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше