Повернутися до списку

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Дергачівської міської ради

17.12.2021

По території Дергачівської міської ради прокладено міжнародні та  міжміські волоконно-оптичні лінії зв’язку державного значення, по яким здійснюється передача даних, робота мережі Інтернет, урядовий, мобільний  та міжміський зв'язки.

Згідно з «Правилами охорони ліній зв’язку» (затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.січня 1996 р. №135, із змінами та доповненнями, внесеними Постановою  Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р №1465, для забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку під час будівельних та земляних робіт) усі роботи,  що пов’язані з розриттям грунту (зокрема  заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних  комунікацій, посадку дерев, викопування  підвалів,  колодязів та інших таких робіт) в межах охоронних зон та поблизу трас кабельних ліній електрозв’язку, мають бути узгоджені з оператором комунікацій - ЦТОЕ №6 ТОВ «Атраком»  і проводитись тільки в присутності представників підприємства. Виклик працівника підприємства електрозв’язку має бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

61001, м. Харків, вул. Польова, 81-А,

тел.\факс (057) 733-37-52,  тел. моб. (099) 003-90-58  , (099) 003-93-83, (067) 405-42-96.

ТОВ «Атраком» зобов’язується:

1. Видати технічні умови на виконання робіт.
  2. Надіслати свого представника на місце виконання робіт.
  3. Визначити трасу та позначити ії на місцевості в межах виконання робіт.
  4. Провести інструктаж інженерно-технічних представників і осіб, задіяних на виконанні робіт.