Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

До уваги роботодавців, заплановане вивільнення!

29.10.2021

Нагадуємо вам про необхідність подання форми №4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці" у разі запланованого вивільнення працівників. Форма 4-ПН та Порядок подання форми затверджені наказом Мінекономіки від 18.03.2021 р. №563 (зареєстрований в Мін'юсті 05.04.2021 р. за №445/36067).

Цей звіт подають підприємства, установи, організації, за місцем провадження їх господарської діяльності - міським, районним і міськрайонним центрам зайнятості та філіям регіональних центрів зайнятості.

Термін подання - не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців) за умовами, передбаченими статтями 48 та 50 Закону України "Про зайнятість населення". У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання інформації є перший після нього робочий день.

Інформація подається в електронному (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) чи паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або особи, відповідальної за подання інформації).

Роз’яснення щодо заповнення Форми звітності №4-ПН надаються у відділі взаємодії з роботодавцями Дергачівської РФ ХОЦЗ

за адресою м. Дергачі, вул.1-го Травня, 8 А;

телефони для довідок (05763) 2 00 31;

електронна адреса 2023.work@khcz.gov.ua

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше