Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Безкоштовна професійно-технічна освіта

11.11.2021

Безкоштовна професійно-технічна освіта - це реально!

Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості щомісяця організовує навчання зареєстрованих безробітних у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

ХЦПТО ДСЗ – це сучасний навчальний заклад європейського рівня для навчання дорослого населення з високотехнологічним обладнанням і устаткуванням, комфортними аудиторіями, досвідченими викладачами та майстрами виробничого навчання.

Професійне навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне - за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Здобуття професійно-технічної освіти здійснюється за денною формою навчання. Після закінчення професійного навчання слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, надається свідоцтво про освіту державного зразка.

Під час навчання безробітні громадяни отримують: допомогу по безробіттю у розмірах і термінах, відповідно до чинного законодавства України; компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання і назад; безкоштовне проживання у гуртожитку, якщо професійне навчання організоване не за місцем їх постійного проживання.

У вас є питання?! Звертайтеся до фахівців відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763) 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А (2 поверх).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше