Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Батьки+діти: вибір професії

24.05.2021

УВАГА! «Батьки+діти: вибір професії»

Як допомогти дитині обрати професію? - цим питанням переймаються відповідальні батьки. Поради, яких помилок уникати, які техніки використовувати, нададуть фахівці з профорієнтації Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Ви отримаєте відповіді на питання: які труднощі виникають під час вибору професій, які фактори впливають на майбутній вибір, як працює формула «Хочу-Можу-Треба» та які ресурси допоможуть зорієнтуватись при виборі професії?

Вас ознайомлять з офіційним сайтом Державної служби зайнятості, освітнім порталом та «Платформою з профорієнтації та розвитку кар'єри», де можна знайти корисну інформацію та пройти тестування на визначення своїх soft skills.

Отже, якщо для Вас актуальна тема вибору професії старшокласника – звертайтеся до Дергачівської районної філії ХОЦЗ за адресою: м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-а. Фахівці філії нададуть консультації з даного питання.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше