Звернення міського голови Вячеслава Задоренка до мешканців Дергачівської громади
❗❗❗Вкотре звертаюсь до громадян - мешканців Дергачівщини.
НЕ ПОШИРЮЙТЕ ФЕЙКИ ПРО ТЕ, ЩО МІСЬКЕ КЕРІВНИЦТВО КУДИСЬ ВТЕКЛО! МИ ВСІ ПРАЦЮЄМО НА МІСЦЯХ!
🔻Щодо роботи аптек та магазинів у Дергачах: зараз вони працюють ситуативно, деякі можуть відкриватися, деякі закриваються якщо, наприклад, там закінчуються продукти та ліки.
🔻Проблема з доставкою продовольства залишається актуальною через руйнування комунікацій. Але ми не перестаємо намагатися її вирішувати.
🔻Також ми на своїх офіційних ресурсах і наші місцеві інтернет-ЗМІ протягом останніх двох днів публікували адреси бомбосховищ, відкритих магазинів, аптек, номери телефонів, куди цілодобово можна звертатися у випадку виникнення питань до міської ради.
🔻Міська рада моніторить соцмережі, бачить що ви пишете і реагує на ситуації відповідно до наявних спроможностей.
⚠️ Окрім цього, ми також бачимо хто поширює антиукраїнські фейки, хто своїми постами і коментарями підтримує дезінформацію про те, що місцева влада нібито втекла з міста. Всіх, хто це робить, хочу "привітати" – у найближчий час вами займеться Служба безпеки України.
🤝 Сьогодні ми повинні бути єдиними, а не розхитувати суспільство!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/e76d15ab8383e1156c90e1175de4edcd.jpg)