21.10.2021
Завдяки ефективній взаємодії Служби автомобільних доріг з місцевою владою вирішуються важливі питання життєдіяльності громади.

Міський голова Вячеслав Задоренко та депутат обласної ради Євген Шатохін зазначили: «Висловлюємо щиру вдячність начальнику Служби автомобільних доріг Андрію Алексєєву за вчасно проведені ремонтні роботи, за увагу та турботу про дороги на території Дергачівської громади. Сподіваємося, що протяжність ремонтних робіт по цій дорозі буде відновлено та продовжено. Долучаємося до благоустрою та гарантуємо утримання узбічь дороги у належному стані: обрізка аварійних дерев, вирубка порослі, саморослих кущів, прибирання сміття. Розраховуємо на подальшу плідну співпрацю.»