За зверненнями громадян у Слатиному розпочато ремонт моста по вулиці Тисячники
Новини
На підставі звернень слатинчан до Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка та депутата обласної ради Євгена Шатохіна по завданню ДП "Дороги Харківщини" з 20 липня Дергачівським райавтодором розпочато ремонт моста загального користування, розташованого по вулиці Тисячники.
Адміністрація Слатинського старостату дякує небайдужим мешканцям селища за звернення, керівникам громади та дорожніх служб – за оперативне реагування!
Тільки разом ми зробимо громаду кращою!
![](/storage/news/galleries/03af2e15ebba71897d086c5a0964a277.jpg)
![](/storage/news/galleries/24caaf740d9a64a622765f3a6bd68d2b.jpg)
![](/storage/news/galleries/09b0b0c568405793f15262580908f4ba.jpg)
![](/storage/news/galleries/01cac5c8ea88e84c08dc0c2282337aa5.jpg)
![](/storage/news/galleries/4270408e5da37c33ca249e3ad7e59777.jpg)