За сприяння народного депутата України Павла Сушка Дергачівська громада отримала потужну комунальну спецтехніку

18.01.2023

Внаслідок збройної агресії рф Дергачівщина втратила майже всю комунальну техніку, яка обслуговувала громаду. Тому перед нами постало завдання компенсувати ці втрати, щоб дергачівські комунальники могли повною мірою виконувати свою роботу.

Сьогодні за сприяння народного депутата України Павла Сушка громада отримала потужну спецтехніку, серед якої екскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER і телескопічний навантажувач JCB535-95 AGRI з додатковим обладнанням, сміттєвоз з боковим завантаженням СБМ-304/2, вакуумна машина КО-503В-9 та автомобіль МДКЗ-14-06.

Ми щиро вдячні Павлу Миколайовичу за цю допомогу та постійну підтримку, яку він надає Дергачівщині!