За сприяння Дергачівського міського голови було проведено роботи з ремонту та встановлення нових ліхтарів вуличного освітлення
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/2cf4ac050d07c2153f3113b77b0cbbd9.jpg)
За сприяння Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка по зверненню мешканців селища Слатине було проведено роботи з ремонту та встановлення нових енергозберігаючіх ліхтарів вуличного освітлення вздовж вулиць Привокзальна, Нова Михайлівка, Башликова, Центральна.