26.12.2023

Допомогу отримали жителі Дергачів, Слатиного, Прудянки, Білашів та Шовкоплясів, які мають пошкоджені приватні домоволодіння внаслідок російської агресії, але не мають можливості подати заявку та отримати грошову компенсацію за державною програмою єВідновлення.

Наданню будівельних матеріалів передувала спільна кропітка робота представників фонду та Дергачівської міської ради з аудиту кількості пошкоджених домоволодінь, що не підпадають під єВідновлення, анкетування потреб у будівельних матеріалах та верифікація цих запитів з виїздом фахівців на місця.

Мешканці громади отримали:

🔹 лінолеум - 989 м2;
🔹 газобетон - 200 шт;
🔹 керамічна плитка - 52 м2;
🔹 клей для керамічної плитки - 500 кг.

Щиро дякуємо представникам благодійного фонду «Янголи Спасіння» за вагому підтримку наших людей. За попередньою домовленістю з благодійниками у 2024 році під подібні програми відбудови заплановано додатково долучити інші населені пункти нашої громади.

Спільними зусиллями продовжуємо працювати над відбудовою Дергачівщини! 🇺🇦