За ініціативи депутата Харківської обласної ради Євгена Шатохіна на території початкової школи Козачолопанського ліцею було висаджено фруктові дерева

31.10.2021

До роботи активно долучилися учителі ліцею на чолі з Євгеном Шатохіним, а також депутати Дергачівської міської ради – голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології, використання лісів, цивільного захисту та боротьби зі стихійним лихом і епідеміями, директор КП "Дергачікомунсервіс" Віктор Сучов та начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Дударєва.

Через кілька років деревця виростуть і приноситимуть радість багатьом поколінням, які відвідуватимуть Козачолопанську школу.