За дорученням Вячеслава Задоренка 16 серпня перший заступник міського голови Костянтин Лизлов разом з працівниками Укрпошти відвідали жителів Дергачівщини у Бермінводах та здійснили виплати соціальних коштів громадянам
Новини
Дергачівська міська рада вкотре дякує АТ «Укрпошта» за конструктивну співпрацю у вирішенні нагальних проблем! Така підтримка під час війни є надзвичайно важливою для наших людей! 🤝