За дорученням очільника громади Вячеслава Задоренка 8 липня працівники Дергачівської міської ради відвідали мешканців Дергачівщини у санаторії «Бермінводи»
За дорученням очільника громади Вячеслава Задоренка 8 липня працівники Дергачівської міської ради на чолі з заступником міського голови Інгою Токаренко відвідали мешканців Дергачівщини, які були евакуйовані із зони активних бойових дій до санаторію «Бермінводи».
Зараз у Бермінводах розміщені більше п’яти сотень наших людей. Вони проживають у комфортних умовах, забезпечуються харчуванням, ліками, мають доступ до отримання медичних та інших послуг.
Учора міська рада вкотре доставила до Бермінвод продовольство, а співробітники відділу соціального захисту надали громадянам консультації з питань щодо призначення усіх видів державних соціальних допомог.
Працюємо далі!
![](/storage/news/galleries/d13bfc3d0e32cb9d4986b2e9610a8a7d.jpg)
![](/storage/news/galleries/c6fea17fdec33d34cfd4cf3a19e48bea.jpg)
![](/storage/news/galleries/811a829e68c0cda7d75c2d4b1bf673a2.jpg)
![](/storage/news/galleries/d8ab6d2adb6a94865efd94ba289b0927.jpg)
![](/storage/news/galleries/d4e35b432d31f4b458e3211c2b205849.jpg)
![](/storage/news/galleries/a2539507b2b1588f9db3d8a345af00bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/df0d99e122b3b918c816636b2439f6fe.jpg)
![](/storage/news/galleries/0c59a4c98a832dd0db65896a3f705692.jpg)
![](/storage/news/galleries/fe1524ddd1db55a15c1a227e68fe68ba.jpg)