З робочим візитом Дергачівську громаду відвідав заступник начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова Михайло Харнам
Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з паном Харнамом, в.о. директора Департаменту капітального будівництва ХОВА Євгенією Іванською та першим заступником Костянтином Лизловим оглянули хід аварійно-відновлювальних робіт Центру первинної медико-санітарної допомоги та 17-ти багатоквартирних будинків у Дергачах, а також адміністративної будівлі у Руській Лозовій.
Ці об’єкти відновлюються за рахунок фонду ліквідації наслідків збройної агресії та бюджету громади. На території Центру первинної медико-санітарної допомоги та адміністративної будівлі у Руській Лозовій наразі відбувається кладка зовнішніх і внутрішніх стін, облаштування комунікацій. У багатоквартирних будинках на вулицях Центральній та 23 Серпня завершуються ремонти покрівель, триває облаштування фасадів, під’їздів, відбувається заміна вікон і дверей. Частина будинків вже знаходиться на завершальному етапі реконструкції, інша частина буде завершена до кінця року. Також на наступний рік ми плануємо облаштувати прибудинкову територію у цих міських кварталах, створити заїзди, пішохідні доріжки та паркувальні зони.
Щиро вдячні Харківській обласній військовій адміністрації за підтримку у відбудові Дергачівщини! 🤝
![](/storage/news/galleries/f129f36feb384524013d846aadede7dc.jpg)
![](/storage/news/galleries/bbcc6b97f78861d98a45db2dc82c6b18.jpg)
![](/storage/news/galleries/2f54d1e0526cf1ae486901d63bc14fe7.jpg)
![](/storage/news/galleries/ded518ab9bad779a7ddb61603ab07130.jpg)
![](/storage/news/galleries/590f24a16e0c99c7cb033e24e9577517.jpg)
![](/storage/news/galleries/4380a1ddd211e8ee2a7ae766dafb54d2.jpg)
![](/storage/news/galleries/f45cfede64cef7f8ee70fa5d83d6ec04.jpg)
![](/storage/news/galleries/7e2ae32ad51060ceaf97764c66965524.jpg)