Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З робочим візитом Дергачівську громаду відвідав заступник начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова Михайло Харнам

Новини
19.10.2023

Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з паном Харнамом, в.о. директора Департаменту капітального будівництва ХОВА Євгенією Іванською та першим заступником Костянтином Лизловим оглянули хід аварійно-відновлювальних робіт Центру первинної медико-санітарної допомоги та 17-ти багатоквартирних будинків у Дергачах, а також адміністративної будівлі у Руській Лозовій.

Ці об’єкти відновлюються за рахунок фонду ліквідації наслідків збройної агресії та бюджету громади. На території Центру первинної медико-санітарної допомоги та адміністративної будівлі у Руській Лозовій наразі відбувається кладка зовнішніх і внутрішніх стін, облаштування комунікацій. У багатоквартирних будинках на вулицях Центральній та 23 Серпня завершуються ремонти покрівель, триває облаштування фасадів, під’їздів, відбувається заміна вікон і дверей. Частина будинків вже знаходиться на завершальному етапі реконструкції, інша частина буде завершена до кінця року. Також на наступний рік ми плануємо облаштувати прибудинкову територію у цих міських кварталах, створити заїзди, пішохідні доріжки та паркувальні зони.

Щиро вдячні Харківській обласній військовій адміністрації за підтримку у відбудові Дергачівщини! 🤝

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше