З нагоди Дня пам'яті Чорнобильської трагедії у Дергачівській громаді вшанували жертв страшної катастрофи, яка трапилась 26 квітня 1986 року
З нагоди Дня пам'яті Чорнобильської трагедії начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з представниками міської ради та членами Дергачівської громадської організації «Союз Чорнобиль України» вшанували жертв страшної катастрофи, яка трапилась 26 квітня 1986 року ☢️
Чорнобильська катастрофа залишила невиліковні рани у житті багатьох українців. Найбільше постраждали ліквідатори, які ризикували своїм життям, намагаючись загасити пожежу на реакторі та мінімізувати наслідки аварії. Багато з них померли або отримали серйозні онкологічні захворювання.
Чорнобильська аварія не обійшла стороною життя дергачівців. На сьогоднішній день у нашій громаді проживають десятки ліквідаторів. Безумовно, вони є справжніми героями. Вячеслав Задоренко зустрівся з ними, щоб подякувати за їхній подвиг та вклад у збереження екології нашої країни.
Шановні чорнобильці України, прийміть щирі слова пошани, вдячності та поваги за вашу відважність!
Полеглі герої, спочивайте із миром! 🕯
![](/storage/news/galleries/d5ca9736362e5ab3d5f25781a69aead2.jpg)
![](/storage/news/galleries/feb32a244012d7e704e48f8121d6b7c8.jpg)
![](/storage/news/galleries/464936e77e780d7a62062b14d6859823.jpg)
![](/storage/news/galleries/df8afacb495602f05128039d2408b455.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c0634cd381ca4baf2e7fb6345954a00.jpg)
![](/storage/news/galleries/00bdeb62b06653c275e1814b37054bae.jpg)