З нагоди Дня Незалежності України та напередодні річниці звільнення Дергачівщини від російських окупантів заступник міського голови Олександр Туренко нагородив службовців Військової служби правопорядку, які несуть службу на території нашої громади

31.08.2023

З нагоди Дня Незалежності України та напередодні річниці звільнення Дергачівщини від російських окупантів заступник міського голови Олександр Туренко за дорученням Дергачівської військової адміністрації нагородив подяками та подарунками військовослужбовців Західного і Центрального управлінь Військової служби правопорядку, які несуть службу на території нашої громади.

Військові ВСП виконують дуже важливу роботу. Вони забезпечують координацію підрозділів Сил оборони України, слідкують за дотриманням правового режиму воєнного стану, стабілізують правопорядок і здійснюють своєчасне інформування про переміщенням техніки і особового складу противника.

Шановні захисники! Дякуємо вам за службу! Ви – наша гордість і наша надія на перемогу, яка неодмінно буде за Україною!