З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Дергачах стартував соціальний проєкт «Активні парки Дергачівщини»
⚽ З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Дергачах стартував соціальний проєкт «Активні парки Дергачівщини», під час якого наші діти разом з батьками, освітянами, волонтерами та представниками адміністрації взяли участь у спортивному заході на міському стадіоні «Авангард».
⛹ У межах заходу працювали локації з велоспорту, туризму, рухливі ігри та естафети з елементами футболу. Працівники поліції провели квести щодо безпеки життєдіяльності та мінної безпеки.
🍭 Наприкінці змагань усі учасники отримали солодкі призи від Благодійного фонду Юлії Скубак і депутата Дергачівської міської ради В’ячеслава Фісуна.
🤾👍 Проєкт «Активні парки Дергачівщини» спрямований на популяризацію здорового способу життя та фізичний розвиток нашої молоді у контексті психологічної реабілітації під час війни. Відтепер такі заходи проводитимуться щовихідних, долучитися до них можна через попередній запис, деталі – у вчителів фізичної культури освітніх закладів.
Вітаємо усіх з Днем фізичної культури і спорту! Дякуємо організаторам, спонсорам та учасникам! Здоровий спосіб життя – це шлях до успіху! Зробимо Дергачівщину успішною разом!
![](/storage/news/galleries/c2dc693140999bf099f484c8d6119d76.jpg)
![](/storage/news/galleries/c303a31f02dfed49972c0b64144d2a1c.jpg)
![](/storage/news/galleries/2942352b586e5c6ea483a4302b52bab4.jpg)
![](/storage/news/galleries/460436f0f4c219a743a11b863522e67e.jpg)
![](/storage/news/galleries/136520896df48ada5ae7c3748bcce243.jpg)
![](/storage/news/galleries/9df75048d105cb1e4c453967eec12b58.jpg)
![](/storage/news/galleries/bb24211eac9250c2096c56b6677d65e8.jpg)
![](/storage/news/galleries/3e67870f39f16f1ed21a697ad8626c44.jpg)
![](/storage/news/galleries/98d9630d4379bf9f9bf3c3e0d857bfd4.jpg)