З нагоди 75-річчя Віктора Степановича Бойка відбулася творча зустріч

19.10.2021
19 жовтня з нагоди 75-річчя Віктора Степановича Бойка відбулася творча зустріч за участю керівництва та освітян громади, членів літературної спільноти «Суголосся», Національної спілки письменників України.
Віктор Бойко – поет, прозаїк, перекладач, лауреат муніципальних премій імені Петра Іванова, Олександра Олеся, Всеукраїнської премії імені Івана Нечуй-Левицького, член Спілки письменників України, заслужений працівник культури України, Почесний громадянин Харківського району, Почесний громадянин селища Козача Лопань, автор поетичних та прозових книг.
Яскравою концертною програмою привітали ювіляра та учасників заходу вокальні гурти «Перфоменс», «Магія», Юлія Добріна, аматорський театральний колектив Козачолопанського будинку культури «Зірки з майбутнього».
Творча зустріч подарувала багато спілкування та гарні емоції.