З 29 квітня по 5 травня зі звільненої Руської Лозової було евакуйовано до 1500 осіб
З 29 квітня по 5 травня зі звільненої Руської Лозової спільними зусиллями Дергачівської міської ради, керівництва області, району та волонтерів було евакуйовано до 1500 осіб.
Деяким з них з різних причин не вдалося самостійно знайти прихисток в інших регіонах України, тому ми відразу почали шукати рішення цієї проблеми. І знайшли.
58 мешканців Руської Лозової, а також 20 жителів інших населених пунктів нашої громади вдалося тимчасово розмістити у санаторії «Бермінводи». Передусім це самотні люди похилого віку, які, перебуваючи під окупацією, відчули на собі усі жахи війни.
На щастя, зараз ці люди регулярно харчуються, почуваються набагато краще і намагаються повернутися до нормального життя. Ми щодня доставляємо їм гуманітарну допомогу і будемо робити це доти, доки буде необхідно!
Хочу висловити вдячність керівництву санаторію «Бермінводи» за співпрацю у допомозі мешканцям Дергачівщини! В умовах війни взаємодопомога одне одному важлива як ніколи. Впевнений, що ця взаємодопомога стане запорукою нашої спільної перемоги!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/6f0fbbd74ccabb9d32c7a23d3dd8a084.jpg)
![](/storage/news/galleries/85be03b9b9f342686b2c1a7b2f274f21.jpg)
![](/storage/news/galleries/028f6801caba9c3b6dfc74225cc2acfa.jpg)
![](/storage/news/galleries/9f4691f31a3b3ebf9d1556158c948a75.jpg)
![](/storage/news/galleries/4812daff6ba40caa88f14842f308b973.jpg)
![](/storage/news/galleries/4297ac44509f5ecb4d1ac87c728f4933.jpg)