Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З 27 лютого Дергачівський відділ ГУ ДМС у Харківській області починає працювати за новим графіком: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00

Новини
26.02.2023

❗️З 27 лютого Дергачівський відділ ГУ ДМС у Харківській області починає працювати за новим графіком: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.

У відділі можна відновити втрачені або знищені документи, а саме: оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки, обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку, вклеїти фотографію до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку, а також оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

☎ Телефон для довідок: +38(05763)3-11-53

📲 Запис у підрозділ можливий через сервіс «Електронна черга»:
https://dmsu.gov.ua/services/online.html
Електронна черга відкрита на два тижні вперед. Кожного дня о 00:00 відкривається ще один день.

👥 У відділі працює пільгова поточна черга, доступна тільки для наступних категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, жінки з малолітніми дітьми (до 14-ти років) і люди похилого віку (пенсійний вік) приймаються без запису в електронну чергу.

📢 Під час повітряних тривог і за відсутності електроенергії надання адмінпослуг зупиняється. Не ігноруйте повітряні тривоги, бережіть себе і своїх близьких. Слава Україні!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше