З 11 квітня на території Дергачівської громади діють карантинні обмеження "червоного" рівня!

10.04.2021

Згідно рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на всій території Харківської області, зокрема й Дергачівської громади, з 00:00 11 квітня почнуть діяти обмеження "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки.

Дергачівська міська рада закликає жителів громади дотримуватись правил карантинного режиму та використовувати засоби індивідуального захисту!

Пам'ятайте, що колективна безпека насамперед залежить від кожного з нас. Тільки спільними зусиллями та відповідальним ставленням до власного здоров'я можна перемогти COVID-19!

Будь ласка, ознайомтесь з обмеженнями, що діють у "червоній" зоні карантину:

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ