З 1 червня 2023 року на території Слатинського, Прудянського, Козачолопанського, Проходівського, Токарівського та Русько-Лозівського старостинських округів заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі

15.06.2023

З метою забезпечення громадської безпеки і порядку в умовах воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 01 жовтня 2022 року № 680/2022 «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Харківській області», Постанови Верховної Ради України від 16 листопада 2022 року № 2777-ІХ «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Харківській області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», керуючись пунктом 43 частини другої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»:

Заборонити торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до державного реєстру лікарських засобів України, та дезінфекційних засобів, а також пива та слабоалкогольних напоїв, при наявності ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями), на території населених пунктів Слатинського, Прудянського, Козачолопанського, Проходівського, Токарівського та Русько-Лозівського старостинських округів Дергачівської міської територіальної громади.

Розпорядження набуло чинності з 01 червня 2023 року.

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко