Як відновлюють пошкоджені будинки у Дергачах: репортаж Суспільне Харків

28.06.2023

🏗 Дергачівська міська рада у співфінансуванні з Харківською обласною військовою адміністрацією відновлюють пошкоджені російськими обстрілами двоповерхові будинки на вулицях Центральній та 23 Серпня у Дергачах.

До кінця року плануємо завершити аварійні ремонти 18-ти будинків, а також розпочати відновлення багатоквартирок у Слатиному та Руській Лозовій. Попереду ще дуже багато роботи, адже загалом у Дергачах пошкоджено майже 700 домоволодінь, а на території громади – більше 5000.

📺 Детальніше про відбудову дивіться у сюжеті Суспільне Харків.