Як сапери розміновують Дергачівщину

01.08.2022

Російські солдати залишають на Дергачівщині не лише купи сміття, але й набагато небезпечніші речі 💣

Окупанти палять та мінують наші поля, однак, незважаючи ні на що, ми намагаємось врятувати посівні площі, щоб аграрії могли зібрати хоча б частину врожаю.

Я щиро вдячний працівникам Управління спеціальних операцій НАБУ, які допомагають розміновувати територію Дергачівщини!

На жаль, цей процес буде йти довго і навіть після звільнення громади займе багато років, адже кількість мін та снарядів, якими всіяна наша земля, неможливо підрахувати навіть приблизно.

⚠ Тому, шановні громадяни, закликаю вас не гуляти лісами, полями, лісосмугами, а для пересування використовувати лише перевірені шляхи.

З вірою у ЗСУ разом до перемоги!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко