Як можна витратити 1000 грн за вакцинацію в Дергачівській громаді?

04.01.2022
💸 У грудні 2021 року Кабінет міністрів України затвердив план видачі 1000 гривень вакцинованим громадянам за програмою «єПідтримка».
👍 Раді повідомити, що ці гроші з користю можна витратити і в Дергачівській громаді, придбавши абонемент, або скориставшись будь-якими послугами у Спортивно-оздоровчому комплексі «ЗЕВС», який знаходиться у місті Дергачі по вулиці Садовій, 8-З.
☎ Детальну інформацію можна отримати в адміністрації закладу за телефоном:
38(050)239-33-27