Вячеслав Задоренко та Євген Шатохін зустрілися зі слатинчанами
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/43fa1122f0f0dc03637f407508efe3a7.jpg)
21 травня керівники громади за участі старости Євгена Івахненка провели виїзний прийом громадян у Слатинському старостинському окрузі.
Майже два десятки місцевих мешканців звернулися до Дергачівського міського голови та його першого заступника з пропозиціями благоустрою, питаннями щодо вирішення житлово-комунальних і земельних проблем, надання матеріальної допомоги та розвитку спорту.
Найбільш обговорюваними темами зустрічі стали ремонт доріг на вулицях Миру і Клочківській, а також перекриття покрівлі багатоквартирних будинків на Зерновій та ІТР.
З приводу ремонту дахів Вячеслав Задоренко зазначив: "Зараз наше основне завдання в тому, щоб пояснити людям, що їм треба створювати ОСББ, бо будинки, про які йде мова, не знаходяться на балансі міськради. Минулого року Верховною Радою України прийнято відповідний закон, згідно з яким органи виконавчої влади можуть співфінансувати ремонт тільки тих будинків, де створено ОСББ. Тому створюйте об'єднання домовласників, а ми пришлемо спеціалістів для обстеження покрівлі й допоможемо фінансами."
Щодо ремонту доріг Євген Шатохін зауважив: "Ми чудово розуміємо, що стан доріг - це болюче питання. На жаль, вирішити все швидко й одразу неможливо. Але ми намагатимемось допомогти в межах тих можливостей, які є на сьогодні.
Треба також усвідомлювати, що дороги районного, обласного та загальнодержавного значення не знаходяться у нашому підпорядкуванні, тому ми не маємо права їх ремонтувати за кошти міського бюджету, але будемо добиватись ремонту у відповідних організаціях. Вулиця Клочківська, наприклад, відноситься до держпідприємства "Дороги Харківщини", і ми вже написали листа, щоб цю та інші проблемні дороги внесли до плану ремонту."
Окрім цього, Вячеслав Задоренко наголосив на необхідності приватизації земельних ділянок для запобігання конфлікту інтересів щодо їхніх меж, а Євген Шатохін як депутат обласної ради пообіцяв надати матеріальну підтримку у лікуванні інваліду 1 групи, хворому на цукровий діабет.
Керманичі Дергачівщини запевнили, що всі озвучені питання, які знаходяться у компетенції міської ради, будуть вирішуватися відповідно до затверджених бюджетних програм.
![](/storage/news/galleries/724acd7cb761e349dc5eab7b2095df26.jpg)
![](/storage/news/galleries/b841d4f5d85caaadb448916294b2ed7b.jpg)
![](/storage/news/galleries/78320f28c28171e4349884579e599ef6.jpg)
![](/storage/news/galleries/69ca9f0741947e34692dfeb4698d9baa.jpg)
![](/storage/news/galleries/c7e3b9d464c7e88bf68967dc081b0483.jpg)
![](/storage/news/galleries/43044af45faed2d76c76717602f2f1b9.jpg)