Вячеслав Задоренко провів змістовну робочу зустріч з представниками міжнародного благодійного фонду «Corus International»

03.05.2023

Обговорили питання відновлення аграрного потенціалу Дергачівщини та допомогу мешканцям, які займаються приватним городництвом і садівництвом. З приходом весни до громади активно повертаються люди, тому ця тема є досить актуальною.

Досягли попередніх домовленостей щодо співпраці. Дергачівська міська рада передала представникам «Corus International» сформовані потреби населення від присадибних ділянок до великих сільгосппідприємств. Сподіваємось, що усі плани вдасться реалізувати.

Працюємо над відновленням громади разом! 🤝