10.05.2023

Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко провів робочу зустріч з представниками громадської організації «Данська рада у справах біженців / DRC» щодо відновлення житлового фонду Дергачівщини.

Зараз «DRC» формують представництво на Харківщині і готуються активно долучатися до відбудови постраждалих внаслідок агресії рф об’єктів житлового фонду. За попередніми домовленостями, досягнутими сьогодні, Дергачівська міська рада надасть благодійникам перелік таких об’єктів, а благодійники оберуть ті, які підходять під їхню програму відновлення.

Щиро дякуємо Данській раді у справах біженців та народу Данії за підтримку України!