Вячеслав Задоренко провів робочу зустріч з представниками громадської організації «Данська рада у справах біженців / DRC» щодо відновлення житлового фонду Дергачівщини
Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко провів робочу зустріч з представниками громадської організації «Данська рада у справах біженців / DRC» щодо відновлення житлового фонду Дергачівщини.
Зараз «DRC» формують представництво на Харківщині і готуються активно долучатися до відбудови постраждалих внаслідок агресії рф об’єктів житлового фонду. За попередніми домовленостями, досягнутими сьогодні, Дергачівська міська рада надасть благодійникам перелік таких об’єктів, а благодійники оберуть ті, які підходять під їхню програму відновлення.
Щиро дякуємо Данській раді у справах біженців та народу Данії за підтримку України!
![](/storage/news/galleries/778da165574754b437a711cdacb996e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/f301c36967a57b280f54c4ebe59f2010.jpg)
![](/storage/news/galleries/1d4fe6a993176116ebb446ae4488e2c1.jpg)
![](/storage/news/galleries/2bb7fa1598a8b0bb0bcc26069bf24e38.jpg)