Вячеслав Задоренко привітав дергачівських рятівників з професійним святом!
Новини
Сьогодні у Козачій Лопані привітав наших дергачівських рятівників з їхнім професійним святом, а також передав на потреби 63-го ДПРП 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області матраци і ліхтарі з зарядними пристроями на сонячних батареях.
Працівники ДСНС – це приклад відваги, сили духу та мужності як у мирні, так і тим паче у військові часи!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко