Візити литовських лікарів до Дергачівщини стають доброю традицією у межах співпраці громади з Литовською Республікою
Цієї осені литовські сімейні лікарі та стоматологи три тижні працювали у старостинських округах Дергачівщини, для декого з них це був вже другий візит до нашої громади. Фахівці проводили медичні консультації місцевих мешканців в амбулаторіях, обстежували маломобільних людей на дому, виривали та пломбували зуби.
Усі послуги надавались абсолютно безкоштовно. З 26 вересня по 18 жовтня лікарі обслужили 350 осіб, вирвали близько 400 зубів, наклали 80 пломб, зробили 100 рентгенологічних досліджень. Це стало можливим завдяки мобільному медичному обладнанню, яке лікарі привезли з собою з Литви.
Ці люди є справжніми друзями Дергачівщини. Працюючи в умовах постійної небезпеки у Козачій Лопані та інших прикордонних населених пунктах, вони продемонстрували високий професіоналізм, неабияку мужність, стійкість та велику любов до України. У зв’язку з цим сьогодні керівництво Дергачівської міської військової адміністраціїми нагородило литовських лікарів медалями, подяками та сувенірами. Їхня робота – це приклад для гордості, бо вони чудово розуміють, що фронт не «там», він «тут» і «зараз».
Слава Україні! Слава Литві! Tautos jėga vienybėje!
![](/storage/news/galleries/245122fa01d5d585a40d4b64911b46f3.jpg)
![](/storage/news/galleries/30a60f744961a85475d28e712fb41c1a.jpg)
![](/storage/news/galleries/e58937b2fc62c0c78c04bf948f8201cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/f836a161ebfd83bf6415bce514893868.jpg)
![](/storage/news/galleries/4470e703d74f181feeeb57458656c520.jpg)
![](/storage/news/galleries/d4dd74818f929586cca264534a32b7a2.jpg)