Шановні жінки Дергачівщини! Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!
Наші жінки – найчарівніші та наймужніші у світі!
Сьогодні мали честь привітати з Міжнародним жіночим днем тих, хто дарує нам віру у Перемогу та надію на величне майбутнє Української Нації!
Разом з працівниками виконавчих органів міської ради та представником депутатського корпусу – В’ячеславом Фісуном – ми привітали наших красунь у місцевому гуманітарному штабі, відділенні швидкої медичної допомоги та в Дергачівській центральній лікарні.
Шановні жінки Дергачівщини! Дякуємо вам за те, що ви у нас є, що даруєте нам любов, радість і чарівні посмішки у складний для країни час! Бажаю міцного здоров’я, мирного неба і здійснення найзаповітніших мрій!
Завдяки вам ми обов’язково переможемо! 💙💛
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/60ef8fd3ba23f15e4b521101d76145c2.jpg)
![](/storage/news/galleries/6687bc86238a025264787817262bd118.jpg)
![](/storage/news/galleries/d9a44c27f39663011f5f91c118eba348.jpg)
![](/storage/news/galleries/d409eee02a4b2f070893965384836d64.jpg)
![](/storage/news/galleries/35ac958ce982fcb7b7c3b34e23abc910.jpg)
![](/storage/news/galleries/a81e95dd6979e7961fa18726a9800689.jpg)
![](/storage/news/galleries/f67eef43ffad820383b71c9dc6103519.jpg)
![](/storage/news/galleries/610643d5fb305e7ce24056fc53ad6636.jpg)
![](/storage/news/galleries/e7bebac40e389d041bd89cdf962af1f9.jpg)