Шановні жінки Дергачівщини! Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

08.03.2022

Наші жінки – найчарівніші та наймужніші у світі!

Сьогодні мали честь привітати з Міжнародним жіночим днем тих, хто дарує нам віру у Перемогу та надію на величне майбутнє Української Нації!

Разом з працівниками виконавчих органів міської ради та представником депутатського корпусу – В’ячеславом Фісуном – ми привітали наших красунь у місцевому гуманітарному штабі, відділенні швидкої медичної допомоги та в Дергачівській центральній лікарні.

Шановні жінки Дергачівщини! Дякуємо вам за те, що ви у нас є, що даруєте нам любов, радість і чарівні посмішки у складний для країни час! Бажаю міцного здоров’я, мирного неба і здійснення найзаповітніших мрій!

Завдяки вам ми обов’язково переможемо! 💙💛

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко