Вітаємо з Днем Державного Герба України!

19.02.2022

Тридцять років тому, 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила постановою № 2137-XII Державний Герб України. Ним став золотий тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

Тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів і шанувався як магічний знак свого роду, оберіг. У вигляді державної символіки він використовувався князями часів Київської Русі, став Державним Гербом УНР, у ХХ столітті як символ репрезентував різні політичні організації. Сьогодні тризуб як малий герб сучасної України символізує спадкоємність традицій нашої держави.

Вітаємо українців із цим визначним днем! Нехай це свято об`єднає нас та сповнить гордістю за власну державу!

Шануймо наші державні символи та обереги і будьмо прикладом для наших нащадків!