Вітаємо Володимира Степаненка з призначенням на посаду начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дергачівської міської ради!
Усе своє життя Володимир Олексійович Степаненко присвятив служінню в органах внутрішніх справ, боротьбі зі злочинністю та викладацькій діяльності правоохоронно-правового спрямування. Володимир Степаненко є почесним громадянином міста Дергачі, керівником фракції політичної партії «Блок Світличної "Разом!"» у Дергачівській міській раді VIII скликання та керівником організації «Корпус громадської безпеки», яка займається вирішенням комплексу питань, пов’язаних з благоустроєм, відновленням пошкоджених будівель і дотриманням громадського порядку на території міста Дергачі.
Щиро бажаємо Володимиру Олексійовичу витримки, цілеспрямованості та успіхів на новій професійній посаді!