Вітаємо Ніну Іваненко з призначенням на посаду директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міської ради!
З 1984 по 2013 роки Ніна Іванівна Іваненко була заступником головного лікаря Дергачівської лікарні, з 2013 по 2022 рік – медичним директором Центру первинної медико-санітарної допомоги, є почесним громадянином міста Дергачі та Дергачівського району. З 24 лютого поточного року Ніна Іванівна фактично взяла на себе керівництво первинною ланкою медицини у нашій громаді і в умовах війни підтвердила високий рівень свого професіоналізму як медика та керівника.
Щиросердно бажаємо Ніні Іванівні міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил та реалізації усіх професійних починань на надзвичайно відповідальній посаді!