Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і колегам у зв'язку зі смертю Кузьменка Олександра Сергійовича

Новини
31.05.2021
Міська рада та міська організація ветеранів України висловлюють щирі співчуття рідним, близьким і колегам у зв'язку зі смертю голови Дергачівської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Почесного громадянина Дергачівського району Кузьменка Олександра Сергійовича.
За роки самовідданої, сумлінної праці, Олександр Сергійович зробив вагомий внесок у розвиток ветеранського руху Дергачівщини, Харківської області.
Усім, хто знав Олександра Сергійовича, завжди не вистачатиме його широкої душі, людяності, справедливості, щирості. Теплі спогади і світла пам'ять про нього – єдине, що може заповнити порожнечу від втрати.
Пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і друга назавжди залишиться в наших серцях.
 
Зі скорботою,
міський голова Вячеслав Задоренко
депутат обласної ради Євген Шатохін
голова міської ветеранської організації Сергій Остапенко
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше