Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вихованці аматорського хореографічного колективу «Веселка» вирушили до Грузії для участі у Міжнародному конкурсі-фестивалі

Новини
12.07.2021
За підтримки депутата обласної ради Євгена Шатохіна організовано трансфер хореографічного колективу «Веселка» до Міжнародного аеропорту «Харків»
Вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «Веселка» міського Будинку культури разом з керівником Аллою Богуславець вирушили до Грузії у місто Батумі для участі у Міжнародному конкурсі-фестивалі.
На грузинській сцені у конкурсній програмі юні таланти Дергачівщини продемонструють свої здібності у декількох номінаціях та представлять п’ять танців – яскравих, цікавих за змістом та наповненням.
Професійна майстерність «Веселки» за ці роки значно виросла: постійно оновлюється репертуар, стали оригінальнішими і яскравішими костюми, а найголовніше – розвивається злагодженість, єдність та особливий дух колективу.
Бажаємо гідно представити нашу громаду на міжнародному конкурсі!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше