Відеоспостереження - запорука безпечної громади!
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/7f1198df157416392ea6f72f28d869cc.jpg)
21 травня відбулася робоча нарада з питання облаштування Дергачівської громади камерами відеоспостереження згідно з програмою «Безпечна громада».
В нараді на чолі з Вячеславом Задоренком взяли участь перший заступника міського голови Євген Шатохін, начальник УІАП ГУНП Олексій Григорович, начальник відділу відео-аудіосервісів та електронних засобів контролю УІАП ГУНП Артем Щербань, заступник начальника відділу поліції №3 з превентивної діяльності, майор поліції Єгор Кібалкін.
Учасники наради обговорили подальші плани у сфері розбудови безпечної громади. Це питання про встановлення відеоспостереження на відповідних об’єктах, створення ситуаційного центру з управління системою відеоспостереження та залучення підприємців до реалізації заходів з підключення до мережі існуючих або встановлення нових камер.
«Використання камер відеоспостереження наразі є одним з найпоширеніших інструментів підвищення безпеки у місті й населених пунктах старостинських округів. В Дергачах працює багато приватних відеокамер, і якщо під’єднати до системи відеоспостереження найбільш цінні з точки зору розташування та якості картинки, це допоможе значно підвищити безпеку мешканців громади. Вже зараз зрозуміло, що розташування деяких відеокамер у місті необхідно змінювати – деякі з них дублюють інформацію, деякі можуть бути більш ефективними на інших локаціях», – зазначив Вячеслав Задоренко.
Євген Шатохін зауважив: «Діяльність ситуаційного центру буде спрямовано на розробку, тестування і розвиток системи відеоспостереження, на відеоаналітику та ефективне використання інформації з камер відеоспостереження для розкриття злочинів та профілактики правопорушень, а також на дотримання безпеки під час масових заходів. Так, за результатами аналізу, проведеного УІАП ГУНП, кількість скоєних злочинів та правопорушень на Дергачівщині з 2018 по 2020 роки у публічних місцях, де встановлено камери відеоспостереження, значно зменшилася».
З метою посилення безпеки громадян, захисту важливих об’єктів населених пунктів громади, прийнято рішення про співпрацю в межах вищевказаної програми.
![](/storage/news/galleries/1f5a6c9623724baca0e4838a65d755a9.jpg)
![](/storage/news/galleries/1d6ad440f4b4926bd1a787d98a0a179a.jpg)
![](/storage/news/galleries/4c03473ff392755a046ab71de97dfa54.jpg)