Відеоматеріали щодо прав та обов'язків внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

21.12.2022

ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Проєкту Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза ІІ” у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготували соціальні інформаційні ролики для ВПО. Вони роз’яснюють найважливіші питання, з якими через війну зіштовхнулися близько 5 мільйонів українців та українок, які стали внутрішньо переміщеними особами.

1. Як стати на облік внутрішньо переміщених осіб?

2. Обов’язки ВПО.

3. Як отримати компенсацію за працевлаштування ВПО?

4. Як отримати допомогу на проживання для внутрішньо переміщених осіб?

5. Як отримати компенсацію за розміщення ВПО?